Przejdź do treści

Pomoc drogowa

Specyfikacja i charakter prowadzonej działalności, a w szczególności Pomoc Drogowa powoduje, że jesteśmy dyspozycyjni 24h przez 365 dni w roku. Cała załoga uczestniczy w kursach podnoszących kwalifikacje i umiejętności w czasie akcji na drodze. Dzięki temu nieustannie zwiększamy jakość naszych usług.

SAMOCHÓD SPECJALNY MERCEDES ATEGO 818

Pojazd specjalny ratownictwa drogowego – pomocy drogowej, trzyosobowy, wyposażony w platformę hydrauliczną , hydrauliczny wysięgnik holowniczy, wyciągarkę hydrauliczną przesuwną, pełne sterowanie hydrauliczne, wózek awaryjny światła błyskowe, dodatkowe światła tylne, pachołki drogowe, pasy mocujące, pasy do przewracania, zbiornik na wycieki, zestaw do sprzątania drogi, sorbenty do utylizacji oleju i substancji ropopochodnych na drodze.

 

SAMOCHÓD SPECJALNY MARKI IVECO

Pojazd specjalny ratownictwa drogowego – pomocy drogowej dwuosobowy wyposażony w platformę hydrauliczną, wyciągarkę hydrauliczną przesuwną, pełne sterowanie hydrauliczne, wózek awaryjny światła błyskowe, dodatkowe światła tylne, pachołki drogowe, pasy mocujące, pasy do przewracania, zbiornik na wycieki, zestaw do sprzątania drogi, sorbenty do utylizacji oleju i substancji ropopochodnych na drodze.

Pojazd ten służy do holowania uszkodzonych samochodów osobowych i dostawczych.

 

SAMOCHÓD SPECJALNY MARKI RENAULT MASTER

Pojazd specjalny pomocy drogowej, trzyosobowy, wyposażony w platformę stałą, wyciągarkę elektryczną, światła błyskowe, dodatkowe światła tylne, pachołki drogowe, pasy mocujące, zestaw do sprzątania drogi, sorbenty do utylizacji oleju i substancji ropopochodnych na drodze.

Pojazd ten służy do holowania uszkodzonych samochodów osobowych i dostawczych.

 

Robert Zaorski będący właścicielem firmy, posiada wiedzę, doświadczenie, potencjał techniczny oraz odpowiednie uprawnienia do transportu i przewozu pojazdów d.m.c. do 3.5t, jak również osoby zatrudnione w firmie mają niezbędne doświadczenie w transporcie i holowaniu pojazdów.